Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri (ID B12198) Tirane

 • €145,000
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri (ID B12198) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €145,000

Overview

Property ID: B12198
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 88.62
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Astrit Balluku, prane furre buke Someg, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 88.62 m2 me Hipoteke, kati i 4, pallat ekzistues i mireadministruar, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, ballkoni dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 145000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 2:07 pm
 • Property ID: B12198
 • Price: €145,000
 • Property Size: 88.62 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM