Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri (ID B12200) Tirane

 • €110,000
Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri (ID B12200) Tirane

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €110,000

Overview

Property ID: B12200
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 69
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Jora, pas Ish Ekspozites, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 69 m2 me Hipoteke, pallat ekzistues, kati i 5 dhe i fundit me tarracen termoizolim, i restauruar, jepet bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, ballkoni dhe tualeti.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Cmimi 110000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Ish-Ekspozita, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga e KavajĂ«s, Shallvaret, Sheshi Willson, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 18, 2022 at 11:06 am
 • Property ID: B12200
 • Price: €110,000
 • Property Size: 69 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM