Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 tek QSUT (ID B120182) Tirane

 • €120,000
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 tek QSUT (ID B120182) Tirane

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €120,000

Overview

Property ID: B120182
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 99
 • m2

Description

Tek QSUT, tek Rruga e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2, shitet apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe 99 m2 (87 m2 ME KONTRATE POROSIE), pallat ne perfundim ndertimi, me ashensor, kati 2 banim, orientimi me diell, me ballkon. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualete, koridori lidhes dhe ballkoni. Pallati eshte eshte ne faze shtrimi pllakash.

Shitet  120.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:45 am
 • Property ID: B120182
 • Price: €120,000
 • Property Size: 99 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT