Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek QSUT (ID B120222) Tirane

 • €93,900
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek QSUT (ID B120222) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €93,900

Overview

Property ID: B120222
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 94
 • m2

Description

Tek QSUT prane gjimnazit Cajupi shitet apartament 2+1 me siperfaqe te brendshme 93,90 m2, kati 3 banim, pallat i ri, pa ashensor, me hipoteke, i rivlersuar, orjentimi lindje, e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode prane.

Cmimi 93.900 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brryli, Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 31, 2022 at 2:01 pm
 • Property ID: B120222
 • Price: €93,900
 • Property Size: 94 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda