Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek QSUT (ID B12199) Tirane

 • €65,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek QSUT (ID B12199) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1015, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: B12199
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 71
 • m2

Description

Tek QSUT prane bar panorama shitet apartament 2+1 me siperfaqe 71,3 m2, kati 2, pallat ekzistues(parafabrikat), i pa rikonstruktuar, orjentimi me diell, i pa mobiluar, me hipoteke, e rivlersuar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komde.

Cmimi 65.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brryli, Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 13, 2022 at 2:42 pm
 • Property ID: B12199
 • Price: €65,000
 • Property Size: 71 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda