Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Restorant Durresi (ID B12185) Tirane

 • €80,000
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Restorant Durresi (ID B12185) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €80,000

Overview

Property ID: B12185
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Restorant Durresi, ne rrugen Ferit Xhajko, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2 (70 m2 ne HIPOTEKE), pallat ekzistues, kati i pare, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dy dhomat e gjumit, koridori lidhes dhe tualeti. Eshte e pershtatshme dhe per zyra pasi ndodhet ne nje zone te frekuentuar.

Cmimi per shitje 80000 Euro

Cmimi per qera 600 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Frigoriferi, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 27, 2022 at 3:05 pm
 • Property ID: B12185
 • Price: €80,000
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM