Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Bardhyl (ID B120183) Tirane

 • €125,000
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Bardhyl (ID B120183) Tirane

Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €125,000

Overview

 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Rruga Bardhyl, prane Bar Oslos,  shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2 ME HIPOTEKE), pallat i ri, vitit 2005, me ashensor, kati 2, orientimi me diell, me ballkon. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 1 tualet, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Cmimi 125.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 11, 2022 at 4:16 pm
 • Price: €125,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra