Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga e Elbasanit (ID B120136) Tirane

 • €128,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga e Elbasanit (ID B120136) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €128,000

Overview

Property ID: B120136
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 95
 • m2

Description

Tek rruga e Elbasanit shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2, kati 1 banim, pallat relativisht i ri, i rikonstruktuar, me hipoteke, me ashensor, rojentimi lindje, dhomat me parket, kondicioner, i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 128.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shallvaret, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 4, 2022 at 9:47 am
 • Property ID: B120136
 • Price: €128,000
 • Property Size: 95 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra