Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet apartament 2+1 Ne Rrugen e Elbasanit (ID B120147) Tirane

 • €229,400
Ambasada e Shteteve të Bashkuara, 14, Rruga Stavro Vinaju, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet apartament 2+1 Ne Rrugen e Elbasanit (ID B120147) Tirane

Ambasada e Shteteve të Bashkuara, 14, Rruga Stavro Vinaju, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €229,400

Overview

Property ID: B120147
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 124
 • m2

Description

Tek rruga e Elbasanit prane institutit te higjenes shitet apartament 2+1 me siperfaqe 124 m2(ne hipoteke), kati 1 banim, pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, 2 tualete, 2 ballkone, orjentimi me djell, mundesi parkimi ne zone, e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode prane.

Cmimi 229.400

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shallvaret, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:34 am
 • Property ID: B120147
 • Price: €229,400
 • Property Size: 124 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra