Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes (ID B120207) Tirane

 • €147,000
Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1003, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes (ID B120207) Tirane

Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1003, Shqipëria
 • €147,000

Overview

Property ID: B120207
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 115
 • m2

Description

Tek rruga e Kavajes prane kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2(98 m2 ne hipoteke), kati 3, pallat i ri, me ashensor, me hipoteke, orjentimi jug-lindje, totalisht i restauraur me punime te 2022, hidrosanitare incaso, parket, dritare dopio xham, i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 147.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Globe, Ish Nisharaku, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 1, 2022 at 9:38 am
 • Property ID: B120207
 • Price: €147,000
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM