Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Mihal Grameno (ID B12084) Tirane

 • €85,000
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Mihal Grameno (ID B12084) Tirane

Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B12084
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 93
 • m2

Description

Tek rruga Mihal Grameno prane kompleksit Grand shitet apartament 2+1 me siperfaqe 93 m2(85,1 m2 ne hipoteke), pallat i ri(2013), kati 6, me HIPOTEKE, me ashensor, hidro izolim, ballkon, 1 tualet, bosh i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane si Super Markete, Qendra Shendetsore, Transporti Urban dhe cdo gje tjeter te nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 85000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Kodra e Priftit, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Tregu Elektrik, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 3, 2022 at 10:14 am
 • Property ID: B12084
 • Price: €85,000
 • Property Size: 93 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda