Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Mine Peza (ID B12140) Tirane

 • €75,000
Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Mine Peza (ID B12140) Tirane

Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B12140
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 64
 • m2

Description

Tek rruga Mine Peza shitet apartament 2+1 me siperfaqe 64 m2, pallat ekzistues teper i mirembjatur nga banoret, kati i 2-te, i rikonstuktuar, me ballkon, i shtruar me parket, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes + kuzhinen e gatimit, dhoma matrimoniale e ciftit, dhoma tjeter e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe me qendrore te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nvojshme si markete, shkolla, transportin urban, qendra shendetesore dhe cdo gje tjeter te nevojshme per te siguruar nje jetese a me komode.

Cmimi 75.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e KavajĂ«s, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 5, 2021 at 1:19 pm
 • Property ID: B12140
 • Price: €75,000
 • Property Size: 64 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra