Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Ura (ID B120127) Tirane

 • €93,000
Ura, Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Ura (ID B120127) Tirane

Ura, Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €93,000

Overview

Property ID: B120127
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 93
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Tek rruga Ura shitet apartament 2+1 me siperfaqe 93,1 m2 (82,4 m2 neto), kati 4, pallat i ri ne ndertim (ne faze pllakash), fasade e ventiluar, ashensor, me kontrate porosie, orjentimi jug-lindje, bosh i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte per te banuar dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 93000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Linze, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Paskuqan, Porcelani, Priske, Profarma, Shkolla e Bashkuar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 4, 2022 at 9:43 am
 • Property ID: B120127
 • Price: €93,000
 • Property Size: 93 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda