Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 tek Ish-Restorant Durresi (ID B12155) Tirane

 • €80,000
Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 tek Ish-Restorant Durresi (ID B12155) Tirane

Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €80,000

Overview

Property ID: B12155
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Stacioni i Trenit, prane Ish- Restorant Durresit,  shitet apartamet 2+1, kati i 1, me siperfaqe 80 m2, ME HIPOTEKE, pallat egzistues. Apartamenti organizohen nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matriomoniale, dhoma dytesore e gjumit dhe tualeti. Shitet bosh. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 80.000 euro

 • City Tiranë
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Farmacia 10, Frigoriferi, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Restorant Durresi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla Kuqe
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 31, 2022 at 4:36 pm
 • Property ID: B12155
 • Price: €80,000
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT