Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 tek Stracioni i Trenit (ID B120134) Tirane

 • €137,000
Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 tek Stracioni i Trenit (ID B120134) Tirane

Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €137,000

Overview

Property ID: B120134
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102.6
 • m2

Description

Tek Stacioni i Trenit, ne Rrugen Reshit Petrela,  shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102.6 m2 bruto dhe 94 m2 siperfaqe neto, kati 6 banim, pallat i ri, ME HIPOTEKE, kubature e rregullt, e mobiluar ne gjendje shume te mire, me parket,kondicioner. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes , ambjentin e gatimit vec, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualete, koridori dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi  137.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Panorama, Medreseja, Qender, Restorant Durresi, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi

Details

Updated on April 7, 2022 at 1:38 pm
 • Property ID: B120134
 • Price: €137,000
 • Property Size: 102.6 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra