Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 tek Tirana e Re (ID B12139) Tirane

 • €105,000
Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 tek Tirana e Re (ID B12139) Tirane

Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €105,000

Overview

Property ID: B12139
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 81
 • m2

Description

Ne Tirane te Re, Prane rruges Margarita Tutulani,  shitet apartament 2+1 me siperfaqe 81 m2, pallat egzistues, kati 5 (i fundit), tarrace e rikonstruktuar dhe e izoluar kundra shiut dhe diellit, me hipoteke, pallat i mire administruar, i mobiluar me arkitekt. Apartament i restauruar, organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, transport urban, markete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per te pasur nje jetese sa me komode.

Cmimi 105.000 Euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 28, 2021 at 8:41 am
 • Property ID: B12139
 • Price: €105,000
 • Property Size: 81 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT