Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Tregu Elektrik (ID B12175) Tirane

 • €110,000
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Tregu Elektrik (ID B12175) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €110,000

Overview

Property ID: B12174
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Tregu Elektrik, tek Rruga Petronini Luarasi, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 (ME HIPOTEKE), kati 5 (i fundit), pallat ekzistues, i rikonstruktuar, tarace e izoluar muajit e fundit, e mobiluar, orjentim me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur prane nje jete sa me komode.

Cmimi 110.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Petronini, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2022 at 9:35 am
 • Property ID: B12174
 • Price: €110,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT