Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Univers City (ID B120208) Tirane

 • €72,000
QTU, Bylis, Kosova (Mëzez), Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Univers City (ID B120208) Tirane

QTU, Bylis, Kosova (Mëzez), Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €72,000

Overview

Property ID: B120208
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 90
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Tek kompleksi Univers City prane QTU shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90,2 m2(76,6 m2 brenda), kati 8(jo i fundit), pallat i ri ne ndertim(mbaron ne Janar 2023), sistem kapote, me ashensor, bosh, orjentimi lindje, me kontrate porosie. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjenitn e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim dhe ne nje nga komplekset me te mira qe jane duke u ndertuar ne qytet. Opsionale shitet garazhd 19,17 m2, kati -1.

Cmimi 72.000 Euro

Garazhdi 10.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Casa Italia, Dogana, Kamez, Kashar, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 1, 2022 at 1:36 pm
 • Property ID: B120208
 • Price: €72,000
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Garage Size: 19 M2
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 8

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda