Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Univers City (ID B120213) Tirane

 • €82,800
Univers City, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Univers City (ID B120213) Tirane

Univers City, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
 • €82,800

Overview

Property ID: B120213
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 99
 • m2
 • 2024
 • Year Built

Description

Tek Univers City prane QTU shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 98,64 m2(84,57 m2 siperfaqe brendshme), kati 3 banim, pallat i ri ne ndertim(mbaron ne 2024), me ashensor, sistem kapote, orjentimi me diell, me kontrate porosie. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tiranes. Apartamenti shitet bashke me 1 post parkimi me siperfaqe 21,3 m2, kati -2.

Cmimi 82.800 Euro apartamenti

Cmimi 15.000 Euro garazhdi

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Kashar, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 6, 2022 at 2:11 pm
 • Property ID: B120213
 • Price: €82,800
 • Property Size: 99 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 21,3 m2
 • Year Built : 2024
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra