Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Univers City (ID B120214) Tirane

 • €81,400
Univers City, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Univers City (ID B120214) Tirane

Univers City, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
 • €81,400

Overview

Property ID: B120214
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 97
 • m2
 • 2024
 • Year Built

Description

Tek Univers City prane QTU shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 96,99 m2(83,16 m2 siperfaqe brendshme), kati 1 banim, pallat i ri ne ndertim(mbaron ne 2024), me ashensor, sistem kapote, orjentimi me diell, me kontrate porosie. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tiranes. Apartamenti shitet bashke me 1 post parkimi me siperfaqe 20,6 m2, kati -2.

Cmimi 81.400 Euro apartamenti

Cmimi 15.000 Euro garazhdi

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kamez, Kashar, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2022 at 1:56 pm
 • Property ID: B120214
 • Price: €81,400
 • Property Size: 97 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 20,6 m2
 • Year Built : 2024
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda