Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 tek Varri Bamit (ID B12194) Tirane

 • €85,000
Rruga Zihni Sako, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 tek Varri Bamit (ID B12194) Tirane

Rruga Zihni Sako, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B12194
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Varri Bamit, ne rrugen Zihni Sako, prane Kopshtit Nr.20,  shitet apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2 ME HIPOTEKE, kati 4 (i fundit me tarace te sapo izoluar), pallat egzistues, totalisht i rikonstruktuar.  Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 85.000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Oxhaku, Porcelani, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, UET, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 1, 2022 at 10:46 am
 • Property ID: B12194
 • Price: €85,000
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT