Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Vasil Shanto (ID B12186) Tirane

 • €125,000
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Vasil Shanto (ID B12186) Tirane

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €125,000

Overview

Property ID: B12186
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Vasil Shanto, ne rrugen Sulejman Delvina, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94 m2 (65.01 Ne HIPOTEKE), pallat ekzistues, kati 4, mobilimi modest, me parket, 2 kondicioner, e rikonstruktuar. Ambjenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes, ka te gjitha facilitetet prane.

Cmimi 125000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Kompleksi Square 21, Qender, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 30, 2022 at 1:25 pm
 • Property ID: B12186
 • Price: €125,000
 • Property Size: 65 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM