Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1+2 ballkone ne Fresk (ID B120209)

 • €88,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1+2 ballkone ne Fresk (ID B120209)

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €88,000

Overview

Property ID: B120209
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 118
 • m2

Description

Ne Fresk, ne Rrugen Muhamed Deliu, prane Market Spar 2, shitet apartament 2+1+2 ballkone, me siperfaqe 118 m2 (95.3 m2 ME HIPOTEKE), pallat i ri me ashensor,, kati i 3 banim, i mobiluar me cdo gje te re, me parket. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambinetin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti i madh, koridori lidhes dhe 2 ballkone me pamje. Apartamenti eshte ne gjenjde shume te mire, i mobiluar me cdo gje te re, me parket. Ndodhet ne pozicion shume te mire gjeografik me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane,

Apartamenti shitet bosh me cmim  88000 euro

Apartamenti shitet i mobiluar me cmim 98000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Linze
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 1, 2022 at 3:56 pm
 • Property ID: B120209
 • Price: €88,000
 • Property Size: 118 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT