Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone ne Golem ( ID BDR2)

 • €68,000
Shkembi i Kavajes, Durrësi, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 2008, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje

Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone ne Golem ( ID BDR2)

Shkembi i Kavajes, Durrësi, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 2008, Shqipëria
 • €68,000

Overview

Property ID: BDR2
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 85
 • m2

Description

Ne Golem tek Pishat e Buta prane Resortit Fafa Premium shitet Apartament 2+1+2 ballkone,ne Pallat te ri me hipoteke kati i 2 , siperfaqe 85m , i mobiluar , me te gjitha elektroshtepiake dhe moblije . Vije e dyte e pallateve .Parking i garantuar poshte pallatit .

Shitet 68.000 euro i padiskutueshem

 • City DurrĂ«s
 • State ShqipĂ«ri
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 19, 2023 at 10:45 am
 • Property ID: BDR2
 • Price: €68,000
 • Property Size: 85 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Garage Size: 5
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra