Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kristal Center (ID B120131) Tirane

 • €125,000
Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kristal Center (ID B120131) Tirane

Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €125,000

Overview

Property ID: B120131
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Tek Kristal Center shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe totale 110 m2, kati 4, pallat i ri, me kontrate porosie, me ashenosr, orjentimi jug-perendim, e mobiluar ne menyre, modeste, 2 ballkone. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode.

Cmimi 125.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Selitë, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:35 am
 • Property ID: B120131
 • Price: €125,000
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda