Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Xhamlliku (ID B12082) Tirane

 • €120,000
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Xhamlliku (ID B12082) Tirane

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €120,000

Overview

Property ID: B12082
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Tek Xhamlliku shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 120 m2, kati i 8-te(jo i fundit), pallat i ri, me ashensor, me hipoteke pjeserisht i mobiluar, me parket , mundesi parikimi ne lagje, 2 tualete, totalisht i restauruar, me ballkon. Apartamenti organizohet nga 2 dhomat e gjumit, salloni i ndenjes, 2 tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane si Qendra Spitalore Universitare Nene Tereza, supermarkete, qendra shendetsore(e vaksinimit dhe kontrolli rutine), farmaci, transporti urban, kende lojrash, shkolla dhe seshin Shtraus Xhamllik.

Cmimi 120.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Babrru, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 13, 2021 at 4:09 pm
 • Property ID: B12082
 • Price: €120,000
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda