Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1+2 Tualete+2 Ballkone Prane Shkolles Se Baletit (ID B12077) Tirane

 • €180,000
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1+2 Tualete+2 Ballkone Prane Shkolles Se Baletit (ID B12077) Tirane

Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €180,000

Overview

Property ID: B12077
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115
 • m2
 • 2019
 • Year Built

Description

Prane Shkolles se Baletit shitet apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone me siperfaqe totale 114,36 m2(neto 103,36 m2), kati 4, me ashensor, pallati i ri (2019), me hipoteke, sistem chiller, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, pallat antisizmik(ndertim me eurokode), tavan i varur, parket, ndricim me spote elektrike, parket, orientimi lindje-perendim, te gjitha hidrauliket incaso, 2 tualete nga te cilet njeri eshte ne dhomen matrimonilae dhe eshte me dritare, 2 ballkone 1 i madh dhe tjetri i vogel, i arreduar me arkitekt, cdo kat ka nga 2 hyrje cka e ben teper te qete si pallat, mundesi parkimi. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit matrimoniale e cila ka dhe 1 tualet, dhoma e gjumit e femijeve, tualeti koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje zone teper te preferuar dhe te kerkuar te kryeqytetit me te gjitha fasilitetet prane si Super Markete, Klinika Mjeksore dhe Dentare, Bare, Restorante, Qendren Shendetesore, Laboratore analizash, Palestra, Farmaci dhe cdo gje tjeter te nevojshme.

Cmimi 180000

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Pazari i Ri, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 13, 2022 at 9:16 am
 • Property ID: B12077
 • Price: €180,000
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2019
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda