Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Fresku (ID B12075) Tirane

 • €60,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Fresku (ID B12075) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €60,000

Overview

Property ID: B12075
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 111
 • m2

Description

Tek Fresku shitet apartament2+1+2 Tualete me siperfaqe 111 m2, kati 2, pallat i ri , me ashensor , me kontrate porosie, i mobiluar, ballkon, mundesi parkimi ne lagje, zone teper e qete per te jetur prane ajrit te paster dhe qetesise qe te ofron zona. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dy dhomat e gjumit, 2 tualete, ballkoni dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane cdo fasilitet te nevojshem si shkolla, kopshte, cerdhe, markete, qendra shendetsore, stacion e urbanit, park lojrash per femijet, pedonale etj

Cmimi 60.000 Euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 23, 2021 at 7:44 am
 • Property ID: B12075
 • Price: €60,000
 • Property Size: 111 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda