Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1+Papafingo, Tek Rruga e Elbasanit (ID B12162) Tirane

 • €98,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1+Papafingo, Tek Rruga e Elbasanit (ID B12162) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €98,000

Overview

Property ID: B12162
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 125
 • m2

Description

Tek Rruga e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, shitet apartament 2+1+papafingo me siperfaqe 125 m2, te dyja katet, ME HIPOTEKE, kati 3 dhe papafingo ne katin e 4, pallat egzistues, kubature e rregullt, bosh, apartamenti ka nevoje per rikonstruksion, sipas deshires. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjentin e gatimit vec, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 1 tualet, koridori dhe ballkoni i mbyllur.  Papafingo organizohet nga 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi  98.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Petronini, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 25, 2022 at 3:54 pm
 • Property ID: B12162
 • Price: €98,000
 • Property Size: 125 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT