Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1+Verande Tek Kristal Center (ID B12080) Tirane

 • €110,000
Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1+Verande Tek Kristal Center (ID B12080) Tirane

Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €110,000

Overview

Property ID: B12080
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 165
 • m2

Description

Prane Kristal Center shitet apartament 2+1+Verande me siperfaqe 165 m2 nga te cilat 85 m2 jane siperfaqe banimi dhe 80 m2 eshte veranda, kati i pare i banimit, pallat i ri, me ashensore, me hipoteke, i pa mobiluar, me parket. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe veranda. Ndodhet ne nje zone teper te qete me te gjitha fasilitetet per te pasur nje jete komode prane.

Cmimi 110.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Sauk, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 22, 2021 at 9:34 am
 • Property ID: B12080
 • Price: €110,000
 • Property Size: 165 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda