Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Ne Ali Dem (ID B1330) Tirane

 • €66,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Ne Ali Dem (ID B1330) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €66,000

Overview

Property ID: B1330
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 91
 • m2

Description

Ne Ali Dem prane ish markates shitet apartament 3+1 me siperfaqe 91 m2, kati 1, pallat ekzistues, depo(mund te behet tualet), kubature e rregullt, me hipoteke, orjentimi me djell, e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhomat e tjera te gjumit, tualeti, depo, koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te kerkuar nga njerzit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 66.000 Euro I padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Farke, Kodra e Priftit, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 22, 2022 at 11:35 am
 • Property ID: B1330
 • Price: €66,000
 • Property Size: 91 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda