Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 ne Bllok (ID B13019) Tirane

 • €232,650
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 ne Bllok (ID B13019) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €232,650

Overview

Property ID: B13019
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 141
 • m2

Description

Ne Bllok, prane me Librin Universitar, shitet apartament 3+1 me siperfaqe te pergjithshme 141 m2, kati i 4 ne pallat i ri, me ashensor, kubature e rregullt, ballkon, orientimi me diell, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen e gatimit, 3 dhoma matrimoniale, 2 tualete, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara se fundmi, mundesi shume e mire per biznes.

Cmimi 232650 Euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Ish-Ekspozita, Libri Universitar, Myslym Shyri, Qender, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 19, 2021 at 8:44 am
 • Property ID: B13019
 • Price: €232,650
 • Property Size: 141 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda