Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 ne Don Bosko (ID B13017) Tirane

 • €130,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 ne Don Bosko (ID B13017) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €130,000

Overview

Property ID: B13017
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 169
 • m2

Description

Ne Don Bosko, tek pallatet Almak, shitet apartament i organizuar ne dy hyrje 1+1, me siperfaqe totale 169 m2, kati i 4, ndertim relativisht i ri me ashenosor, me hipoteke. Apartamenti eshte i organizuar secila hyrje nga nje dhome gjumi dhe nje sallon, dhe secila ka nga nje tualet. Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkekohore, ne gjendje shume i mire dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Cmimi 130.000 Euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Rruga e Durrësit, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 21, 2021 at 11:01 am
 • Property ID: B13017
 • Price: €130,000
 • Property Size: 169 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT