Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Ne Fresk (ID B13034) Tirane

 • €65,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Ne Fresk (ID B13034) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: B13034
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 110
 • m2

Description

Ne Fresk tek rruga e thesarit shitet apartament 3+1 me siperfaqe 110 m2, kati 4, pallat i ri, me ashensor, me kontrate porosie, orjentimi lindje-perendim, e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimonale, 2 dhoma e tjera te gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 65.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Priske, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 5, 2022 at 9:06 am
 • Property ID: B13034
 • Price: €65,000
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda