Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 ne Astir (ID B13035)

 • €105,000
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 ne Astir (ID B13035)

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €105,000

Overview

Property ID: B13035
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Ne Asitr, tek Bulevardit i Ri, prane Fratarit, shitet apartament 3+1, me siperfaqe , 110 m2 ME HIPOTEKE,  pallat i ri (i vitit 2011), kati i 6, me ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, bashke me amientin e gatimit, dhoma matromoniale, dy dhomat e tjera te gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe 2 ballkone.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Shitet 105.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Gjergj Fishta, Casa Italia, Dogana, Hoxha Tahsim, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 7, 2022 at 4:04 pm
 • Property ID: B13035
 • Price: €105,000
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT