Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 tek Materniteti i Ri (ID B1336) Tirane

 • €95,000
Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 tek Materniteti i Ri (ID B1336) Tirane

Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €95,000

Overview

Property ID: B1336
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 102
 • m2

Description

Ne Bulevardin Bajram Curri prane Maternitetit  shitet apartament 3+1 me siperfaqe 102 m2 (79 m2 ne hipoteke), kati 4, pallat ekzistues, me hipoteke, i rivlersuar, 3 kondicionere, orjentimi me diell, i pa mobiluar vetem me k.bufe, parket. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhomat e tjera te gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 95.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 18, 2022 at 12:43 pm
 • Property ID: B1336
 • Price: €95,000
 • Property Size: 102 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra