Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Prane Stacionit Te Trenit (ID B1317) Tirane

 • €76,500
Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Prane Stacionit Te Trenit (ID B1317) Tirane

Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €76,500

Overview

Property ID: B1317
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 102
 • m2

Description

Prane Stacionit te Trenit shitet apartament 3+1 me siperfaqe 102 m2, kati 4(i fundit), pallat ekzistues, pallat teper i mirembjatur nga banoret, me hipoteke, i mobiluar. Apartamenti organiszohet nga salloni i ndenjes, 3 dhomat e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe qe po marin zhvillim ne Tirane me te gjitha fasilitetet prane si qendra spitalore, farmaci, supermarkete, shkolla, kopshte dhe cdo gje tjeter te nevojshme prane.

Cmimi 76.500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Kompleksi Usluga, Paskuqan, Restorant Durresi, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 3, 2021 at 3:17 pm
 • Property ID: B1317
 • Price: €76,500
 • Property Size: 102 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda