Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Tek Ali Demi (ID B1318) Tirane

 • €95,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Tek Ali Demi (ID B1318) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €95,000

Overview

Property ID: B1318
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 89
 • m2

Description

Tek Ali Demi prane ish Tregut Elektrik shitet apartament 3+1+ dhome tharje me siperfaqe 89 m2 nga te cilat vetem 76,4 jane ne hipoteke, pallat ekzistues, totalisht i restauruar me elektrike dhe hidraulike te reja, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 3 dhomat e gjumit, tualeti, dhoma e tharjes dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane si markete, shkolla, kopshte, 2 linja te ndryshme te transportit urban, qendra shendetsdore, klinika dhe cdo gje tjeter, nje nga zonat e cila po mer nje zhvillim teper te madh.

Cmimi 95.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 11, 2021 at 3:05 pm
 • Property ID: B1318
 • Price: €95,000
 • Property Size: 89 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda