Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 tek Marteniteti i Ri (ID B1339)

 • €87,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 tek Marteniteti i Ri (ID B1339)

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
 • €87,000

Overview

Property ID: B1339
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 185
 • m2

Description

Tek Brryli, Prane Bulevardit Bajram Curri, afer Martenitetit te Ri, shitet Apartament 3+1, me siperfaqe 85 m2 ME HIPOTEKE + 100 m2 Verande(pa hipoteke), kati i 2, pallat egzistues, i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambentin e kuzhines, dhoma matrimoniale, 2 dhomat e tjera te gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe veranda e madhe.

Per me teper infomacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Shitet 87000 euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Rruga Bardhyl, Tregu Elektrik
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on September 5, 2022 at 11:48 am
 • Property ID: B1339
 • Price: €87,000
 • Property Size: 185 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT