Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Tek Materniteti I Ri (ID B1327) Tirane

 • €86,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Tek Materniteti I Ri (ID B1327) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €86,000

Overview

Property ID: B1327
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 185
 • m2

Description

Tek materniteti i ri shitet apartament 3+1 me siperfaqe 85 m2+100 m2 verande e shfrytezueshme, kati 2, pallat ekzistues, e rikonstruktuar me instalime te reja elektrike dhe hidraulike, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar, orjentimi me djell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, 3 dhomat e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 86.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Kodra e Priftit, Rruga Bardhyl, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 16, 2021 at 10:22 am
 • Property ID: B1327
 • Price: €86,000
 • Property Size: 185 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda