Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Tek Pallatet E Bardha Prane Brryli (ID B1320) Tirane

 • €69,300
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Tek Pallatet E Bardha Prane Brryli (ID B1320) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €69,300

Overview

Property ID: B1320
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 77
 • m2

Description

Tek Pallatet e Bardha prane Brrylit shitet apartament 3+1 me siperfaqe 77 m2, kati i 5-te(i fundit), pallat ekzistues(me tulla te bardha), me hipoteke, pallat teper i mirembajtur nga banoret, orjentimi jug-lindje dhe veri, tualet me ajrosje natyrale(me dritar), pallati eshte i izoluar per te shmangur lageshtine, bosh i pa mobiluar,2 kondicioner, instalime elektrike dhe hidraulike te reja, ballkon, dritare dopio xham. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes+kuzhina e gatimit, 3 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone te qete dhe teper te kerkuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane si markete, qendra shendetsore, transporti urban dhe cdo gje tjeter te nevojshme.

Cmimi 900 Euro/m2

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 30, 2021 at 2:33 pm
 • Property ID: B1320
 • Price: €69,300
 • Property Size: 77 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda