Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Tek Rruga e Elbasanit (ID B1335) Tirane

 • €160,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Tek Rruga e Elbasanit (ID B1335) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €160,000

Overview

Property ID: B1335
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Tek rruga e “Elbasanit” prane Ambasades Amerikane shitet apartament 3+1, me siperfaqe 90m2,kati 5,pallat ekzistues, totalisht i rikonstruktuar.Apartamenti shitet i mobiluar,shtruar me parket dhe  organizohet ne sallon dhe kuzhine,3 dhoma gjumi,korridor lidhes, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Cmimi 160.000 Euro

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 16, 2022 at 9:31 am
 • Property ID: B1335
 • Price: €160,000
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 3
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj