Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Tek Selvia (ID B13031) Tirane

 • €216,000
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Tek Selvia (ID B13031) Tirane

Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €216,000

Overview

Property ID: B13031
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 180
 • m2

Description

Tek Selvia ne rrugen e dibres prane kompleksit Halili, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 180 m2 (161.30 m2 me HIPOTEKE) pallati ri, kati 7, meashensor, me sistem kapot,e mobiluar plotesishte. Apartamenti organizohet nga, salloni i madh bashke me kuzhinen, 3 dhomat e gjumit, koridori lidhes dhe ballkoni i bollshem. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 216000

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 26, 2022 at 8:37 am
 • Property ID: B13031
 • Price: €216,000
 • Property Size: 180 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM