Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Tek Tom Doshi (ID B13027) Tirane

 • €83,500
Rruga Aleksandër Konda, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Tek Tom Doshi (ID B13027) Tirane

Rruga Aleksandër Konda, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €83,500

Overview

Property ID: B13027
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 128
 • m2

Description

Tek Tom Doshi shitet apartament 3+1+verande me siperfaqe 128 m2, kati 1 banim, pallat i ri ne ndertim(perfundon per 1 vit), me kontrate porosie, aktualisht po behet ndarja e dhomave dhe po vendoset sistemi kapote. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhomat e tjera te gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ka mare nje zhvillim teper te madh kohet e fundit.

Cmimi 83500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Dajti, Fresku, Kodra e Priftit, Porcelani, Uzina e Traktorëve, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 13, 2022 at 3:15 pm
 • Property ID: B13027
 • Price: €83,500
 • Property Size: 128 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda