Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1+2 Prane Casa Italia (ID B13022) Tirane

 • €90,800
Casa Italia, SH1, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1+2 Prane Casa Italia (ID B13022) Tirane

Casa Italia, SH1, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €90,800

Overview

Property ID: B13022
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 118
 • m2

Description

Prane Casa Italia shitet apartament 3+1+2 tualete me siperfaqe 118 m2(99,8 m2 neto), pallat i ri ne ndertim(perfundon ne fund te Marsit), me ashensor, me kontrate porosie, aktualisht po shtrohet parkete, i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhomat teke te gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat qe ka mar hovin me te madh te zhvillimit vitet e fundit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode prane,

Cmimi 90.800 Euro (770€/m2)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Laprake
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 7, 2022 at 10:49 am
 • Property ID: B13022
 • Price: €90,800
 • Property Size: 118 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda