Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1+2+2 Tek Rruga Mine Peza (ID B1324) Tirane

 • €108,000
Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1+2+2 Tek Rruga Mine Peza (ID B1324) Tirane

Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €108,000

Overview

Property ID: B1324
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 108
 • m2

Description

Tek rruga Mine Peza Prane Prokurorise shitet apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone me siperfaqe 108 m2, kati 4, pallat ekzistues teper i mirembajtur nga banoret, me hipoteke, 2 tualete, 2 ballkone, i rikonstruktuar, pjeserisht i mobiluar, orjentimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Aktualisht eshte i ndare ne dy apartament 1+1. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 108.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Don Bosko, Frigoriferi, Laprake, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Mihal Grameno, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 17, 2022 at 2:09 pm
 • Property ID: B1324
 • Price: €108,000
 • Property Size: 108 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda