Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1+2Tualete+3Ballkone+Ambjent Gatimi+Depo Tek Ura e Tabakeve(ID B1322) Tirane

 • €220,000
Ura e Tabakëve, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1+2Tualete+3Ballkone+Ambjent Gatimi+Depo Tek Ura e Tabakeve(ID B1322) Tirane

Ura e Tabakëve, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €220,000

Overview

Property ID: B1322
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 141
 • M2

Description

Tek Ura e Tabakeve shitet apartament 3+1+2Tualete+3Ballkone+Ambjent gatimi me vete+Depo me siperfaqe 141 m2, kati i 2-te, pallat ekzistues teper i mirembajtur nga banoret, 3 ballkone nga te cilet njeri eshte i mbyllur, ambjent gatimi me vete, i mobiluar ne menyre modeste, dhoma te me medhaja, hidraulike dhe elektrike te reja, 4 kondicioner, ekziston mundesia per tu ndare ne DY APARTAMENTE. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma e pritjes(mund te behet dhome gjumi), 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 koridore lidhese dhe 3 ballkonet(njeri i mbyllur me vetrade xhami). Ndodhet shume prane qendres ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 220.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Cam, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 27, 2021 at 2:12 pm
 • Property ID: B1322
 • Price: €220,000
 • Property Size: 141 M2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda