Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 4+1+2 Tualete Tek Garda (ID B1316) Tirane

 • €135,000
Sheshi Nënë Tereza, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 4+1+2 Tualete Tek Garda (ID B1316) Tirane

Sheshi Nënë Tereza, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €135,000

Overview

Property ID: B1316
 • Apartamente
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 113
 • m2

Description

Tek Garda shitet apartament 4+1+2 tualete me siperfaqe 113 m2, kati 5(i fundit), pallat ekzistues teper i mirembajtur, me hipoteke, i pa mobiluar bosh, 2 tualete, ballkon, 2 koridore. Apartamenti organizohet nga 4 dhomat e gjumit, salloni i ndenjes, 2 tualete, 2 koridore dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te deshiruara te Tiranes me liqenin artificial prane ose mushkerite e Tiranes, ka prane cdo fasilitet te nevojshem si qendra shendetsore, klinika, farmaci, markete, shkolla kopshte dhe cdo gje tjeter te nevojshme. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 135.000 Euro (I diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qender, Rezidenca Kodra e Diellit, Rruga e Elbasanit, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 3, 2021 at 12:31 pm
 • Property ID: B1316
 • Price: €135,000
 • Property Size: 113 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda