Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament Dupleks 3+1+2 Tualete+4 ballkone Tek Rruga Dritan Hoxha (ID B13021) Tirane

 • €160,000
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament Dupleks 3+1+2 Tualete+4 ballkone Tek Rruga Dritan Hoxha (ID B13021) Tirane

 • €160,000

Overview

Property ID: B13021
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 220
 • m2

Description

Tek Rruga Dritan Hoxha, prane Sanpaolo Bank, shitet apartament dupleks, 3+1+2 Tualete+4 ballkone, me siperfaqe te pergjithshme 187.6 m2 bruto dhe 117 m2. Ambienti organizohet nga kuzhina, dhoma e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes ne katin e 10 dhe 11, me ashensor.  Apartamenti ka strukture dhe planimetri te rregullt, shitet e mobiluar ne menyre bashkekohore e dyja katet. Kati i pare organizohet nga salloni i madhe dhe kuzhiname vete, tualeti (me vaske) dhe 2 ballkone te medha. Kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi dopio te gjitha, 1 tualet dhe 2 ballkone. Eshte nje mundesi shume e mire per blerje pasi ka prane te gjitha falicitetet e nevojshme si spitalet, shkollat, 15 minuta larg nga qendra e Tiranes.

Cmimi 160.000 euro

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 25, 2022 at 12:35 pm
 • Property ID: B13021
 • Price: €160,000
 • Property Size: 220 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT