Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 prane Martenitetit te Ri (ID B12190)

 • €74,000
Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 prane Martenitetit te Ri (ID B12190)

Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €74,000

Overview

Property ID: B12190
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 58
 • m2

Description

Prane Martenitetit te Ri, tek Pallatet e Bardha, prane Pasticeri Tito, shitet apartament i modifikuar ne 2+1, me siperfaqe 58 m2 ME HIPOTEKE, kati 5 (i fudnit me tarace te izoluar),  pallat egzistues, pjeserisht e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore, tualeti, koridori lidhes dhe  ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitga fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi  74.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Rruga Bardhyl, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 28, 2022 at 12:11 pm
 • Property ID: B12190
 • Price: €74,000
 • Property Size: 58 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM